Wymiana Matryc

 

Szanowni Państwo!!

Poniżej przedstawiamy zestawienie maksymalnych cen za oryginalne matryce wraz z ich wymianą dla podstawowych modeli laptopów występujących na rynku. W większości przypadków ceny nowych matryc są o wiele niższe – nawet do 60% ceny matrycy oryginalnej.

Często można wymienić matrycę na inną będącą o wiele tańszym a wcale nie gorszym zamiennikiem lub zamontować matrycę używaną,- KAŻDORAZOWO prosimy więc o wysłanie zapytania na e-mail: serwis@rcs.biz.pl – postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – ewentualnie prosimy o telefon.
Nie jesteśmy w stanie podać cen dla wszystkich występujących modeli – w razie gdyby Państwo nie znaleźli swojego na liście – także proszę pisać:)

Niejednokrotnie ostateczna wycena wymiany matrycy może być zrealizowana po otworzeniu jej u nas w serwisie. W ramach jednego modelu zdarzają się niekiedy różne matryce, wtedy mamy większą możliwość zejścia z ceny wyszukując tańszy, o tych samych parametrach zamiennik.

W zakładce „Baza Wiedzy” przedstawiamy też pytania dotyczące matryc a najczęściej zadawane przez naszych klientów.
Staramy się tam na nie wyczerpująco odpowiadać.

 

 

 

 

>>> Następny temat:  Reklama Adwords.

 .

Wszelkie teksty są własnością Regionalnego Centrum Serwisowego  i nie mogą być kopiowane i wykorzystywane bez jego pisemnej zgody.
Artykuły udostępniane przez strony współpracujące są ich własnością lub własnością innych osób, z którymi współpracują i podobnie nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela.
Prawa autorskie osobiste autorów tekstów przysługują autorom strony. 
Strona prowadzi statystyki odwiedzin za pomocą narzędzi Google Analytics.
Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu