Serwis telewizorów Naprawa telewizorów.

Oferujemy Państwu  serwis telewizorów – CRT, LCD, LED, PLAZM, od naprawy  monitorów kineskopowych po najnowsze obecnie sprzedawane modele.
Serwis nasz doceniony został przez potentatów z branży handlowej.  Posiadamy akredytacje na naprawy ubezpieczeniowo – gwarancyjne sprzętu RTV np. dla Euro-Netu, Euro-AGD.
Naprawy wykonujemy tylko na miejscu. Nie świadczymy usług serwisu wyjazdowego. W uzasadnionych przypadkach, możliwy jest jednak odbiór sprzętu odpłatny naszym transportem.

Na serwisie posiadamy niezbędne urządzenia diagnostyczne, przyrządy pomiarowe  i dostęp do  dokumentacji umożliwiającej naprawę  telewizorów – zwłaszcza tych nowoczesnych.

Napraw telewizorów –   warsztatowych –  nie trzeba umawiać telefonicznie.

Telewizor  prosimy dostarczyć razem z pilotem. Nie są potrzebne przewody zasilające, ani opakowanie – chyba że posiada zewnętrzny zasilacz, wtedy prosimy o dostarczenie z zasilaczem.

Ceny za naprawy telewizorów zależą od zakresu usług, rodzaju sprzętu oraz kosztów materiału, czasu pracy i stopnia komplikacji.

Oddając telewizor naprawy, klient może z góry określić górną granicę kwoty jaka jest gotowy zapłacić za naprawę telewizora.

 

 

 

 

Serwis telewizorów, naprawa telewizorów.

>>Centrum Kompetencyjne Proximus